סרטימוס


טריילר
לא נמצא טריילר

קובי פרץ בהיכל נוקיה-2010

מס' הורדות: 16102 | מס' צפיות: 2963 | סרטים מדובבים , 2010
המופע של קובי פרץ אשר נערך בחודש פבואר 2010 בהיכל נוקיה.
בהופעה יש כ-21 שירים כגון:כמה אהבה,באש ובמים,האחת של חיי ועוד טובים.


סוד הצלחתו, שגרם לו לאחרונה לעקוף בסיבוב קולגות כמו מושיק עפיה, שלומי סרנגה וליאור נרקיס, טמון בארבעה גורמים. הראשון הוא כריזמה. אותה תכונה נדירה שרבים מנסים להוליד מתוכם, מתפרצת מפרץ בכל צעד שהוא עושה והברה שהוא הוגה. השני הוא אותנטיות. קובי פרץ הוא "אחד משלנו", שמצליח להעניק

קובי פרץ מועמד להצטרף לפסטיבל שירי הילדים
בעקבות הפנייה של הפסטיגל לאייל גולן

קובי פרץ מועמד להצטרף לפסטיבל שירי הילדים
תחושה שלמרות שהוא יושב היום גבוה למעלה, הוא חף מכל פוזה. התכונה השלישית היא שאפתנות. הבנאדם לא נח לרגע מאז "בלבלי אותו". הוא הקליט חומרים חדשים ללא הפסקה, הופיע בכל אירוע ומסיבה ותמיד חי את השטח. הגורם הרביעי הוא יחסי ציבור. האיש מבין את הכוח של התקשורת ועובד עם יחסי ציבור וניהול אישי צמודים לא רק כשהוא מקדם אלבום חדש, אלא לאורך כל ימות השנה.

טירוף, אין הגדרה אחרת שתוכל לתאר את מה שהתרחש אמש בהיכל התרבות מרגע עלייתו של פרץ לבמה בחליפה יוקרתית כשהוא שר את הלהיט "כמה אהבה". הקהל, שהורכב בחלקו הגדול מהמין הנשי, הצטרף אליו בשירה קולנית וענטוזים סביב הכיסאות. כעבור שני שירים השתחרר פרץ מהלחץ וההתרגשות בהם היה נתון והוכיח כי בכל הקשור ליכולת בימתית אין לו מתחרים. הוא אכל את הבמה וסחף עימו את הקהל, ברוח סערה שהזכירה לסדרני המתחם את שלמה ארצי.
אהבה לאישה, תשבוחות לאמא

קובי פרץ קורע את הלב בשיר "האחת של חיי"
המופע הורכב ממיטב להיטיו, עם דגש על השירים הקצביים. בכך נפקד מקומו של להיטו המצליח והעצוב "יום הולדת", וחבל, כי זהו אחד השירים הטובים שלו. לצידו של פרץ פיזזו רקדניות בטן, ששיוו למופע מראה אוריינטלי ים-תיכוני. קטעי הקישור בין שיר לשיר היו קצרים ובשפה עממית, אך עם זאת ניכר בהם המון רגש. החל ממילות אהבה לפיצי, האישה שאיתו, לפני השיר "זקוק לך", ועד לחלוקת תשבחות לאימו האהובה רגע לפני ששר את "אמא" (עושה רושם שלכל זמר מזרחי יש להיט בשם "אמא", לא?). האם בתגובה סימנה לו חמסה עם היד כנגד עין הרע.

קובי פרץ ואישתאר שרים "יחד"
לקראת חציו של המופע עלתה לבמה אישתאר בשמלת אוסקר מרהיבה, שהעצימה את התחושה שהזמרת היפהפייה הזו בעלת הקול הנדיר פשוט מפוספסת אצלנו בארץ. הם ביצעו את הדואט "יחד", שהצליח לחדור אפילו לפלייליסט של גלגלצ. הקהל הריע ושר איתם אתל כל המילים, כולל אלו בערבית. אחר כך הגישה אישתאר גרסה מצמררת ל"חורשת האקליפטוס", שהתקבלה בהתרגשות מיוחדת מצד הקהל, וקינחה עם להיטה הגדול בערבית "אלבינה". נדמה היה, לרגע קטן, כי הדיווה הצליחה לגנוב לפרץ חלק מההצגה.קישורים להורדה סרטים קשורים
גרסה: Kobi.Peretz.LIVE.Heichal.Nokia.DVDRip.Xv ...